To dopiero pierwszy tydzień wakacji, a już odwiedziły nas 3 grupy młodzieży, uszczęśliwionej zakończeniem roku szkolnego i rozpoczęciem wakacyjnej przerwy. Z różnych stron, z różnych wspólnot, ale wszyscy z pragnieniem czegoś więcej w życiu.

Już w piątek, zaraz po zakończeniu roku szkolnego przyjechała do nas Wspólnota Młodych JEDNO z Wejherowa, z parafii oo. Franciszkanów, ze swoim opiekunem o. Bartłomiejem OFM.

Z Gniezna przyjechali do nas przebywający na obozie w Nadolu chłopcy, którzy jako ministranci i lektorzy służą w Liturgicznej Służbie Ołtarza w parafii bł. Radzyma Gaudentego. Ich opiekunem jest ks. Krzysztof, brat naszej s. Marii. Więcej zdjęć z ich odwiedzin można zobaczyć w Galerii.

A wczoraj spotkałyśmy się z przeżywającą w Żarnowcu swoje rekolekcje Wspólnotą Młodzieży PANda z parafii św. Józefa w Gdyni – Leszczynkach. Ten w kapeluszu to ks. Paweł Maj, ich duszpasterz.

Dziękujemy Wam bardzo za piękne spotkania, za świadectwo Waszej pełnej entuzjazmu wiary i oddania Panu Bogu. Życzymy, by Wam ta radość z życia w przyjaźni z Panem nigdy nie przeszła, ale dojrzewała i owocowała. Dobrze, że jesteście!