Wczoraj (21 czerwca) nasza Parafia przeżywała piękny i uroczysty dzień Jubileuszu 25 – lecia święceń kapłańskich Księdza Proboszcza Arkadiusza Warszyńskiego. Tego dnia o 8.00 Ksiądz Proboszcz wraz z Księdzem Arcybiskupem i kolegami kursowymi odprawili jubileuszową Mszę świętą w katedrze oliwskiej.

/zdjęcie ze strony Gościa Gdańskiego: https://gdansk.gosc.pl/doc/7650954.Srebrny-jubileusz-kaplanstwa-w-archikatedrze-oliwskiej?fbclid=IwAR2jAbHVKtB3z0qykCGKEho2Xwwdh8szCYG3XLdK_SheW9_eJ9rk2D3a_LY/

Natomiast podczas Mszy świętej o godz. 17.00 dziękowaliśmy Panu Bogu za powołanie i kapłańską drogę Księdza Proboszcza, która przywiodła go do Żarnowca. Różne grupy parafialne, przybyli kapłani, młodzież, ministranci, a także rodzina składali życzenia Dostojnemu Jubilatowi. Radosne świętowanie po Mszy świętej trwało nadal w ogrodzie plebanii. A my dzień wcześniej miałyśmy okazję do spotkania z ks. Proboszczem, którego ogarniamy modlitwą, prosząc o wiele łask, światło Ducha Świętego i siły na dalsze lata kapłańskiej posługi.