Drodzy Przyjaciele!

Dzięki Waszej pomocy udało się zebrać potrzebną sumę na wkład własny i sfinalizować to wielkie dzieło tj. „Remont 100-lecia” dofinansowany przez środki unijne. Prace objęły remont skarbca, krużganków, elewacji klasztoru i jego odwodnienie. Skarbiec już niedługo zostanie udostępniony do zwiedzania.

Dziękujemy Wam bardzo za każde zaangażowanie: modlitwę, promocję tej sprawy, ofiary pieniężne i podtrzymywanie nadziei, że się uda! Odwdzięczamy się naszą modlitwą. Niech Pan Bóg wynagrodzi Wam obficie każdą wyświadczoną nam pomoc!


Co dalej?

Chcemy także odpowiedzieć na kolejne znaki czasu, które daje nam Pan Bóg. Podjęte dzieło Rekolekcji Benedyktyńskich, a także przyjmowanie różnych osób, które w naszym Opactwie szukają ciszy i spotkania z Bogiem, wymaga utworzenia sprzyjającej przestrzeni: bazy noclegowej, pomieszczeń do rozmów, spotkań. Mamy więc plany na kolejne remonty, a może nawet budowę, które taką przestrzeń zapewnią. Dzieło to nazwałyśmy Zacisze św. Benedykta. Wierzymy, że Waszą pomocą się uda!

Możecie też nam pomóc poprzez przekazanie 1% podatku.

Zapraszamy więc do włączenia się w kolejne dzieła przez modlitwę i wsparcie finansowe.

Darowiznę na te cele można przekazać wysyłając przelew na poniższy nr konta z dopiskiem na cele kultu religijnego:

PL: 26 8349 0002 0010 9921 2000 0010

EUR: SWIFT: GBWCPLPP 47 8349 0002 0010 9921 2000 0020

Wszystkim Dobroczyńcom serdecznie dziękujemy!

Ogarniamy Was modlitwą i wdzięcznością!

Zapraszamy również do galerii zdjęć.


Możesz nas wesprzeć darowizną on-line. Aby przekazać inną kwotę należy kliknąć Zapłać z Przelewy24.pl i wprowadzenie kwoty w formularzu płatności. Można też skorzystać z cegiełek poniżej:

Tytuł przelewu:
Imię i nazwisko / nazwa:
Adres e-mail:
Miasto:
Kod:
Ulica:
Numer domu:
Numer mieszkania:

Dane osobowe podane na niniejszej stronie będą wykorzystane WYŁĄCZNIE w celu przeprowadzenia procesu płatności.